В’язаний жилет в міжсезоння стане для вас відмінним варіантом одягу, коли ще не тепло, але вже не холодно. Або навпаки.

Дизайн, візерунки та пряжа – складові красивого в’язаного одягу. Ми пропонуємо цікаві ідеї в’язаних жилетів для осіннього/весняного сезону.

Класика

Класичний в’язаний жилет – це виріб в чоловічому стилі з V-подібним або круглим вирізом. Жилет може бути без ґудзиків або на застібці. Зв’язати такий жилет можна з малюнком, візерунками чи простою однотонної гладдю. Головне витримати стиль.

Велика в’язка

Жилети грубої в’язки йдуть, на жаль, не всім. Але якщо ви вибрали такий фасон, то обов’язково використовуйте якісну пряжу красивого кольору і підберіть оригінальні аксесуари – пояси, брошки або застібки.

Жилет-пончо

Ці в’язані жилети схожі на пончо, але все ж це жилети. Вони найчастіше зв’язані у вигляді  широкого кола і мають отвори для рук. Такий стиль можна назвати романтичним. Адже жилет-пончо відмінно підійде до сукні або зі спідницею.

Жилет – руки в брюки

Полюбляєте ходити руки в брюки? Тоді цей фасон в’язаного жилета для вас. Він може бути будь-якої довжини, хоч в підлогу, але обов’язково повинні бути бічні розрізи від талії. Дуже зручно та красиво.

Ми готові зв’язати для вас будь-яку модель. Замовляйте, написавши у Telegram/Viber на номер +380930008109

Зігріємо всіх!