Чому ми так вважаємо? А зараз ми вам про це розповімо і покажемо)

В рукавицях тепло

Це незаперечний факт. І навіть якщо ви будете стверджувати, що в рукавицях не так зручно, як в перчатках, то сперечатися, що в рукавицях тепліше, ніж в перчатках ви точно не будете. Особливо якщо ці рукавиці зв’язані з якісної вовняної пряжі і з великою любов’ю.

Рукавиці – це мило

В’язані рукавиці, особливо з красивим малюнком або цікавою в’язкою, надають образу ніжності та зимової чарівності. Ну, яка дівчина не буде виглядає більш мило, якщо одягне красиві теплі в’язані рукавички)) А ось вам і докази)

Рукавиці – це зручно

Щоб нам не говорили любителі перчаток, ми все одно впевнені, що рукавиці можуть бути зручними. Адже рукавиці можна зв’язати за принципом перчаток без пальців, але з капюшоном, як у рукавиць. І тоді, якщо ви часто користуєтеся руками, вам буде зручно і тепло.

В’язані рукавиці для любові

Так Так! Саме для любові. Адже це так романтично гуляти по зимовому місту або парку взявшись за руки, але щоб руки не замерзли ви можете гріти їх в рукавиці для закоханих. Якщо ви думаєте, що це марна річ, можемо вас запевнити, що це дуже зручно і головне тепло. Та й на фото виглядає дуже мило. Просто спробуйте!

В’язані рукавиці гріють діток

У нас теж, як і у багатьох, в’язані рукавички асоціюються з дітками і нашим дитинством. Коли мама пришивала до рукавиць гумку і простягала її в рукава нашої шуби. А чому ми не можемо це ж робити і зараз? Адже це дуже класний спосіб не втратити свої улюблені рукогрейкі. Та й дитячі рукавиці теж ніхто не відміняв.

Сподіваємося, що ми змогли вас переконати, що рукавиці – це дуже круто, а головне, тепло і затишно. Тому носить взимку рукавиці і буде вам тепло!

А ми готові зв’язати для вас і ваших улюблених будь-яку модель рукавиць. Замовляйте, написавши у Telegram/Viber на номер +380930008109

Зігріємо всіх!